Aimnow.art – web design i marketing internetowy w dobrej cenie

Kogo nie ma dziś w internecie, tego nie ma wcale. Tak uważa wielu specjalistów od reklamy. Poniekąd mają rację. W końcu dzisiejszy konsument jest non stop podłączony do sieci, a urządzenia mobilne tylko sprawę pogłębiają. Biznes musi więc iść w tym kierunku, aby móc utrzymać swoją pozycję w świadomości klientów. Czy krakowska agencja reklamowa Aim jest w stanie sprostać wymaganiom współczesnego biznesu? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Identyfikacja wizualna jako podstawa marketingu

W koszt stworzenia strony internetowej firmy trzeba wliczyć tak naprawdę cały szereg procesów, których celem jest jak budowa najlepszej identyfikacji wizualnej. Projekt logo na przykład oraz nawiązanie stylistyczne do wszystkich interaktywnych kanałów w social mediach – to są bardzo istotne rzeczy, które wspólnie tworzą spójną i solidną markę.

Firmy z wysokim poziomem identyfikacji osiągają lepszą sprzedaż i stałą grupę lojalnych klientów, którzy mają w swojej świadomości zakorzenione, że dana firma jest czymś, co pasuje do nich oraz ich stylu życia. Branding dzisiaj w znacznym stopniu opiera się na internecie. Jeśli więc ktoś szuka usługi z zakresu budowania stron WWW, Aimnow.art jest dobrym kierunkiem, ponieważ tworzenie kompleksowej identyfikacji wizualnej jest częścią działalności firmy. W jej portfolio można zresztą obejrzeć przykładowe realizacje.

Funkcjonalność firmowej strony WWW

Oczywiście layout strony i kwestie graficzne to jedno, a funkcjonalność to coś zupełnie innego. Dobre połączenie tych dwóch elementów stanowi jednak sprawdzony przepis na sukces. Oprócz szaty wizualnej cena witryny dla firm obejmuje też cały szereg zadań czysto technicznych. Ich celem jest wysoka funkcjonalność witryny w stosunku do nowoczesnych urządzeń oraz oczekiwań konsumentów. Rzecz w tym, że współczesne strony muszą świetnie wyglądać na każdym możliwym rodzaju ekranu, w tym również naściennym Smart TV.

Jaki jest koszt stworzenia strony internetowej?

Biorąc pod uwagę powyższe, można spodziewać, że koszt stworzenia strony internetowej firmy będzie olbrzymi. Ale agencja reklamowa Aim na swojej własnej stronie proponuje ceny, które rozpoczynają się od 850, a kończą na 6000 zł za 100% funkcjonalną, opartą na panelu WordPress CMS i wielopoziomową witrynę. Taki koszt w budżecie marketingowym przedsiębiorstw to w gruncie rzeczy grosze. Już choćby z tego względu warto przynajmniej rozważyć współpracę z agencja Aim. Zachęcamy więc do szerszego zapoznania się z jej ofertą.

Author: potyro.pl