Jaką grę lotto warto wziąć pod uwagę?

Wiele osób liczy na główną wygraną w grze lotto. Obecnie do wyboru jest wiele rodzajów gier. Która z nich daje największe prawdopodobieństwo wygranej?
Najpopularniejszą grą w przypadku zakładów lotto, jest tak zwany duży lotek, teraz o nazwie lotto. Jednak aby trafić główną wygraną w tej grze należy trafić sześć z czterdziestu dziewięciu liczb. Prawdopodobieństwo trafienia głównej wygranej w takim przypadku wynosi jeden do czternastu milionów.

 

Dlatego też, jeśli liczy się na wygraną pierwszego stopnia lepiej jest zdecydować się na inną grę.
Obecnie taką grą jest mini lotto. Wystarczy wytypować pięć liczb z czterdziestu dwóch. Choć wygrana pierwszego stopnia w tym przypadku jest niższa niż w wyżej opisanej grze, jednak ze względu na większe prawdopodobieństwo trafienia, wiele osób wybiera właśnie ją. Wyniki mini lotto można znaleźć na stronie internetowej lotto. Losowanie odbywa się codziennie. Jednak cena jednego zakładu jest niska, dlatego wiele osób decyduje się na grę tego typu. Zwiększyć prawdopodobieństwo trafienia można również poprzez grę systemową. Istnieje możliwość wytypowania dwunastu liczb, co wiąże się jednak z wyższą ceną zakładu.

 

Author: potyro.pl