Najlepsze Tylko Tytułów w Reklamie Tekstowej

REKLAMA TEKSTOWA: NIE DLA KAŻDEGO
Reklama tekstowa to metoda pozyskiwania potencjalnych klientów za pomocą słów. To, co mówisz i jak to mówisz ma ogromne znaczenie. Może zdecydować o tym, czy ostatecznie klient zostanie przyciągnięty do Twojej firmy czy jej uniknie. Dlatego też, należy dobrze przemyśleć swoje opcje i dostosować swoją strategię reklamową do swojego celu.

WYSOKA JAKOŚĆ – KLUCZ DO SKUTECZNEJ REKLAMY
Wg badań przeprowadzonych przez Google, jakość reklamy to kluczowy element skutecznej reklamy tekstowej. Skuteczność reklamy jest mierzona za pomocą odpowiedniego wskaźnika jakości, który uwzględnia takie czynniki jak trafność fraz, jakość strony docelowej, czyli w jakim stopniu strona jest zgodna z wyszukiwanym hasłem, a także wrażliwość na kliknięcia. Im wyższy wskaźnik tym lepsza skuteczność.

NAJLEPSZE TYLKO TYTUŁÓW – KLUCZOWE ELEMENTY
W niniejszym artykule postaramy się omówić kluczowe elementy dobrego tytułu w reklamie tekstowej. Wśród nich wymienić można:

 1. TRAFNOŚĆ FRAZY KLUCZOWEJ
  Nie ma sensu tworzyć dobrego tytułu, skoro nie trafisz w odpowiednią frazę kluczową. Należy dokładnie zastanowić się nad słowami, które są najbardziej adekwatne do Twojej usługi lub produktu.

 2. KREATYWNOŚĆ TYTUŁU
  Prosty, ale jednocześnie przenikliwy i zachęcający tytuł to kluczowy element skutecznej reklamy tekstowej. Musi on zainteresować potencjalnego klienta, by poświęcił swój czas na to, aby przeczytać treść reklamy. Pamiętaj, że masz tylko kilka sekund, by zainteresować swoją ofertą.

 3. JEDNOZNACZNOŚĆ
  Oprócz kreatywności, ważne jest, by tytuł był jednoznaczny. Powinien on precyzyjnie opisywać Twoją ofertę i dać klientowi jasny przekaz.

 4. WYBÓR ODPOWIEDNIEJ STRUKTURY
  Pierwsze trzy elementy omówione powyżej są kluczowe. Jednakże, ta czwarta z istotnych kluczy do skutecznej reklamy tekstowej – to wybór odpowiedniej struktury tytułu. Lenistwo, brak czasu, czy też nieumiejętność wyboru właściwej struktury spowodują, że Twoja reklama przepadnie i Twoi potencjalni klienci zaczną szukać swoich usług gdzie indziej.

PODSUMOWANIE
Wszystkie powyższe elementy, są kluczowe dla skutecznej reklamy tekstowej. Warto przeznaczyć na nie odpowiedni czas oraz pieniądze. Pamiętaj, że jakość Twojej reklamy zależy nie tylko od jej treści, ale także od tego, jak trafisz w odpowiednią frazę kluczową, jaką kreatywność wykorzystasz w tworzeniu tytułu, jak jednoznaczne i adekwatne on będzie, a także jak świetną strukturę tytułu wybierzesz.

Author: potyro.pl